Новини

Відкриття Центру професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу

30 грудня 2020 року відбулося відкриття Центру професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (LPCHTRS Centre of Professional (Vocational) Excellence in Hospitality Industry).

Перемога у другому етапі (обласного) XXI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо з перемогою у другому етапі (обласного) XXI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Чаус Оксану та Хомин Вікторію.

«Держава не твориться в будучині, держава будується нині»

1 листопада 2020 року викладачі Голець І.М. та Люта І,О. підготували презентацію, приурочену 76 – ій річниці від дня смерті галицького Митрополита Андрея Шептицького, який залишив нам багато настанов, зокрема, як будувати «рідну хату», та брав безпосередньо участь у історичних подіях 1 листопада, про які висвітлила у своїй презентації викладач історії Люта І.О.

XХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

21 жовтня 2020року виставку відвідали студенти груп 1.37 « Майстер готельного обслуговування» під керівництвом Піх Ольги Зіновіївни та 1.45 «Агент з організації туризму. Адміністратор» Лагоцької Ганни Михайлівни.

Мотиваційний урок «Сучасні вимоги до персоналу в сфері послуг»

28 вересня 2020 року у конференц-залі Львівського професійного коледжу було проведено відкритий мотиваційний урок «Сучасні вимоги до персоналу в сфері послуг» для студентів першого курсу, які почали здобувати професію «Офіціант».

Брейн-ринг «Козацтво – ментальність українського народу»

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Всі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

Свято туризму у Львіському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Усі люди мають право на відпочинок, право на свободу пересування та право на чисте довкілля і саме сфера туризму пропонує усім таку можливість, щоб ми могли насолоджуватися красою і різноманіттям світу, в якому живемо. Всесвітній день туризму - свято мандрівників і професіоналів, які працюють в цій галузі.

Засідання циклової комісії готельно-туристичного напряму

24 вересня у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося чергове засідання циклової комісії майстрів та викладачів готельно-туристичного напряму

Навчально-краєзнавча екскурсія «Стежками сколівських бескидів»

У рамках святкування тижня туризму педагоги Припутень М.П., Піх О.З., Лагоцька Г.М., Яворська Л.В.та студенти першого курсу груп 1.36,1.37, 1.45 готельно-туристичного напряму 23 вересня побували з екскурсією в селі Дубина Сколівського району.

Мотиваційна зустріч «Секрети успіху в досягненні кар'єрного росту»

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.

Вітаємо з закінченням навчання!!!

Щиро вітаємо Вас з особливим святом! Святом, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Ми радо вітаємо – народження нового покоління професіоналів готельно-туристичного та ресторанного сервісу і перших його кроків у самостійне життя!

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу серед переможців!

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу був обраний комісією Міністерства освіти і науки України для отримання коштів на дообладнання навчально-практичного центру інноваційних технологій ресторанного сервісу.

Наказ

Наказ щодо організації освітнього процесу в умовах карантину у Львівському професійному коледжі готельно- туристичного та ресторанного сервісу

Тренінг «Самооцінка як фактор становлення особистості учня»

У вівторок 3 березня у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся тренінг «Самооцінка як фактор становлення особистості учня»для учнів готельно-туристичного та комерційного напрямівза участю психолога, корпоративного HR-менеджера групи компаній "Ліга успіху"Марії Тракало.

День відкритих дверей у Львівському професійному коледжі

6 березня 2020 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося велике профорієнтаційне свято – День відкритих дверей, на яке завітало близько 700 гостей з міста Львова й Львівської та Черкаської областей – школярів 8-11 класів разом зі своїми батьками, вчителями, друзями.

Профорієнтаційна зустріч з учнями школи с. Корчин Радехівсього району

20 лютого 2020 року студенти та працівники Львівського професійного коледжу відвідали школярів опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ-ІІІ ступенів села Корчин Радехівської районної ради Львівської області».

Профорієнтаційна зустріч з учнями школи с. Новий Витків Радехівсього району

Професійне самовизначення для випускників шкіл постає як особистісна, життєва задача, адже професія – це не лише щоденна діяльність, це стиль життя, коло спілкування, площина для самореалізації. Обираючи професію, людина обирає своє майбутнє.

Заходи до 175-річчя Івана Пулюя

2 лютого 2019 року виповнилося 175 років від дня народження знаменитого фізика й електротехніка, винахідника X-променiв, перекладача Біблії та Псалтиря, відомого громадсько-політичного діяча, вченого і патріота України – Івана Пулюя.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено