Новини

Відкриття Центру професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу

30 грудня 2020 року відбулося відкриття Центру професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (LPCHTRS Centre of Professional (Vocational) Excellence in Hospitality Industry).

Даний центр об’єднує:

  • Навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій.
  • Навчально-практичний центр готельного комплексу «Діамант».

Навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій - креативний професійний майданчик площею 798,5 кв.м. об’єднує наступні практичні зони: демонстраційну лабораторію з амфітеатром для проведення майстер-класів, навчально-практичних демонстрацій, експериментально-технологічних робіт; лабораторію для кондитерів, лабораторію для кухарів, лабораторію «Професійна кухня», лабораторію для барменів, бариста, сомельє та лабораторію для офіціантів.

Навчально-практичний центр «Діамант» - сучасний професійний майданчик, який об’єднує в собі 26 номерів різної категорії: стандарт, комфорт та напівлюкс однокімнатний. Для проведення ділових заходів у даному комплексі розміщений конференц зал, обладнаний необхідною технікою для проведення подій. Для комфортного перебування відвідувачів для гостей організовані ресторани різноманітного призначення. Готельно-ресторанний комплекс працює використовуючи автоматизовану систему управління HMS.

Центр професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу – інноваційний, практично орієнтований, науково-освітній професійний простір з реалізації завдань щодо практичної підготовки та цілісного розвитку здобувачів освіти, перепідготовку незайнятого населення, підвищення кваліфікації, навчання впродовж життя, незалежне оцінювання кваліфікацій та визнання підтвердження результатів неформального навчання з використанням прийомів діджиталізації освіти, високотехнологічного матеріального забезпечення та новітніх технологій в сфері індустрії гостинності.

Робота центру базується на співпраці та партнерстві із зовнішніми стейкходлерами, формуванні та розвитку цілісної системи платформи новітніх методик професійного навчання, створення професійного майданчика для різноманітних ініціатив формального та неформального навчання.

Основні напрямки навчання: ресторанний сервіс, готельний сервіс, харчові технології, індустрія розваг та туризму.

Дякуємо усім хто розділив з нами радісну мить, початку нової історії та команді Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу!

Додатково: За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, результатами анкетування та самооцінки Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу був номінований у Центр передового досвіду і увійшов в мережу ETF ( EuropeanTrainingFoundation) – це міжнародна мережа центрів передового досвіду Європейського фонду освіти.

Участь у мережі передбачає міжнародне визнання результатів навчання. Надає можливість навчатися один в одного та спільно вирішувати питання власного розвитку. На основі центрів професійної досконалості, передового досвіду повинна базуватися стратегії розвитку де будуть зосереджуватися міжнародні практики та інноваційний досвід.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено