Досягнення студентів

Рейтингове оцінювання діяльності студентів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Запровадження системи рейтингового оцінювання діяльності студентів здійснюється з метою мотивації щодо отримання високого рівня знань, органічного поєднання в освітньому процесі навчальної, практичної та інноваційної складової формування особистості шляхом патріотичного, правового, екологічного виховання, утвердження моральних цінностей, соціальної активності, громадської позиції та відповідальності, здорового способу життя, креативності та самоорганізації в умовах ринку праці.

Забезпечує комплексне оцінювання досягнень учня у навчальній, дослідній, культурно-масовій, соціальній та спортивній роботі, громадській діяльності.

Рейтингова система дає можливість здійснити ранжування учнів у межах групи, курсу, професії, коледжу та стимулює до активної життєвої позиції. Здійснюється після завершення навчального семестру для усіх курсів навчання.

Рейтинг учнів враховується при:

  • Умові рівності балів при нарахуванні стипендій;
  • Поселення у гуртожитку на наступний навчальний рік;
  • Заохоченні, в тому числі матеріальному;
  • Отримання Сертифікату досвіду студента.

Сертифікат досвіду студента Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу

У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу запроваджено проект «Сертифікат досвіду студента». Це нова система оцінки досягнень студента. Вона дозволить найбільш активним та здібним студентам поряд з дипломом державного зразка отримати документ, що окрім фіксації засвоєних студентами навчальних програм, згідно із затвердженими стандартами, виступає характеристикою та рекомендацією для випускників.

Отримання сертифікату можливе за наступних умов:

  • Підписання та дотримання пунктів Кодексу честі студента Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
  • Наявності високого середнього балу протягом усього періоду навчання.
  • Високі показники у навчанні: відмінний навчальний рейтинг, перемоги у професійних конкурсах і олімпіадах, виступи на конференціях, участь у проектах.
  • Активне позанавчальне життя: діяльність у студентських організаціях, участь у заходах, досягнення у спортивних змаганнях; участь у проектах соціального спрямування.
  • Стажування за кордоном;

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2024 Всі права захищено