Студентські гуртки

Цінність, почуття, смак, креативність, духовність, індивідуальність, комунікативність, бажання бути успішним….це не повний перелік характеристик, якими повинен бути наділений і які розвивають фахівці художньої творчості у учнів ресторанного, готельного та туристичного бізнесу закладу європейського зразка – Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Художня самодіяльність та позаурочна робота є гарним способом самовираження та реалізації творчих, професійних здібностей. Діють туристичний гурток, гурток пластики, карвінгу, що зорієнтовані на удосконалення професійних умінь та навичок. У системі естетичного розвитку – учні проявляють себе у заняттях з вокалу, хореографії, драматичного мистецтва. Спортсмени свою форму підтримують займаючись у гуртках – баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики. А ерудити – у гуртку Що? Де? Коли?, який спирається на досягнень науки, культури, традиції та духовні цінності, накопичені людством протягом тисячоліть. І наостанок, школа вишуканих манер, що була започаткована у нашому закладі. Адже, як говорив сер Артур Конан Дойль «Манери – візитна картка людини».

Вже стало традицією щорічне проведення святкових концертів, тематичних заходів, огляди – конкурси художньої самодіяльності учнів, літературно-музичні композиції з нагоди вшанування геніїв українського народу.

Успішним результатом творчої діяльності учнів є участь, організація та перемоги у великій кількості заходів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Навички та вміння отримані на заняттях гурткової роботи стають силою, оберегом, вселяють віру, що Учень все зможе, що у нього є для цього всі можливості. Це перший крок у самореалізації особистості, який є вагомим бонусом у презентації та резюме для майбутнього роботодавця.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2024 Всі права захищено