Історія та факти

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу – навчальний заклад сталого розвитку, основною візією якого є формування інноваційного, конкурентоспроможного фахівця готельно-туристичної та ресторанної сфери на вітчизняному та міжнародному ринках.

Коледж заснований 11 листопада 1954 р. і дає можливість молоді здобути повну загальну середню освіту, первинну професійну та неповну вищу освіту на рівні висококваліфікованих робітників за професіями: кухар, кондитер; кухар, офіціант; кухар (дуальна форма навчання); кухар, піцайола; офіціант, адміністратор; майстер ресторанного обслуговування; майстер готельного обслуговування; агент з організації туризму, адміністратор; продавець продовольчих товарів, агент з постачання і молодших спеціалістів: харчові технології; туризм; підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Основною метою навчального закладу є забезпечення якості професійної підготовки фахівців для пріоритетних галузей регіонального готельно-туристичного та ресторанного бізнесу на основі впровадження елементів дуальної моделі професійної освіти.

У навчальному закладі реалізовується програма із залучення до організації освітньої діяльності соціальних партнерів та роботодавців, одним з основних видів цієї діяльності на зразок канадської системи освіти є організація Консультативних рад згідно напрямків навчання, членами яких є роботодавці та педагоги закладу. Активно розвивається наукова та інноваційна діяльність.

Імідж коледжу - це не лише якісна підготовка фахівців, а й ефективне міжнародне співробітництво, що є одним з найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій випускників навчального закладу.

Навчальний заклад впроваджує міжнародний освітній і професійний досвід, тому співпрацює з багатьма навчальними закладами Європи та Канади, міжнародними організаціями, бере активну участь у міжнародних проектах: українсько-канадському "Навички для працевлаштування", українсько-німецькому від Фонду Горста Рогуша "Успіх можна спланувати", українсько-польському "Українська молодь - на ринку праці", українсько-німецькому проекті щодо навчання та стажування студентів коледжу на підприємствах і в освітніх закладах Федеративной землі Тюрінгія за сприяння Торгово-промислової палати м. Ерфурта (IHK, Industrie - und Handelskammer Erfurt) і ін.

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу - асоційований член від України AEHT European Association of Hotel and Tourism Schools (Європейская асоціація готельно-туристичних шкіл), дійсний член Асоціації кулінарів України, Асоціації навчально-тренувальних фірм "Централь", учасник Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності та міжнародних ярмарків навчально-тренувальних фірм.

Навчальні ресторани, кухарська й кондитерська лабораторії, навчальний готель і хостел, учнівське туристичне бюро, спортивний та тренажерний зали, спортивно-оздоровчий комплекс «Step up!», бібліотека, конференц-зали, учнівські гуртожитки, обладнані новітньою професійною й комп’ютерною технікою.

У 2020 році введено в експлуатацію модернізовані навчально-практичні центри: навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій, навчально-практичний центр готель «Діамант»

Сучасна інфраструктура коледжу сприяє організації на базі навчального закладу місцевих, регіональних та міжнародних заходів: конкурсів, конференцій, майстер-класів, тренінгів, зустрічей. Щорічно організовуються і проводяться курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання України з професій "Кухар", "Кондитер".

Коледж тісно співпрацює з відомими ресторанами, готельно-туристичними комплексами України. Студенти навчального закладу формують професійні вміння та навички на найкращих підприємствах галузі.

Усі випускники працюють в малому та середньому бізнесі, мають стрімкий кар’єрний ріст, стовідсотково працевлаштовані на провідних підприємствах Львова й України.

Стратегічною метою закладу є підготовка фахівця, конкурентоспроможного на ринку праці. З метою успішного працевлаштування студенти вивчають іноземні мови через організацію факультативів та мовної літньої школи, співпраці з волонтерами, міжнародними освітніми організаціями Pearson, AIESEC.

Для підвищення професійного рівня, втілення в життя гасла "Європейська освіта - європейський сервіс" у коледжі успішно працює програма стажування студентів за кордоном: у Франції, Польщі, Німеччині, Болгарії.

Навчання в Львівському професійному коледжі гарантує цікаву і високооплачувану роботу, адже навчальний заклад займає лідируючі позиції в престижних рейтингах, його високо цінують студенти і роботодавці.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2024 Всі права захищено