Новини

Дізнайтесь адресу пунктів проведення ЗНО-2021!

З 29 квітня 2021 р. учасники, зареєстровані для участі в основній сесії ЗНО, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де вказано адреси пунктів проведення ЗНО на кожен з обраних предметів тестування.

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже розміщені на інформаційних сторінках учасників

З 25 лютого 2021 р. учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

День відкритих дверей і виставка кондитерського мистецтва

5 березня 2021 року – традиційно напередодні Жіночого свята – запросив школярів та охочих батьків завітати на День відкритих дверей та Виставку кондитерського мистецтва.

Науково-учнівська конференція «Я жива! Я буду вічно жити!», присвячена 150 – річчю з дня народження Лесі Українки

У Львівському професійному коледжі готельно - туристичного та ресторанного сервісу відбулась науково-учнівська конференція «Я жива! Я буду вічно жити!», присвячена 150 – річчю з дня народження Лесі Українки

Конкурс ораторського мистецтва, присвячений Міжнародному дню рідної мови та 150- ій річниці від дня народження Лесі Українки «Благословенне слово, що гартує…»

22 лютого у Львівському професійному коледжі відбувся конкурс ораторського мистецтва, присвячений Міжнародному дню рідної мови та 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки «Благословенне слово, що гартує…»

Відкритий бінарний урок на базі навчально-практичного центру готельного комплексу «Діамант»

01 березня 2021 року на базі Навчально-практичного центру готельного комплексу «Діамант» був проведений відкритий бінарний урок з техніки обчислень, обліку і звітності в поєднанні з виробничим навчанням з професії «Офіціант» у групі 3.5 від викладача Ірини Кондратюк і майстрів виробничого навчання Катерини Дупелич та Тетяни Гарасим.

Про шоколад…

4 лютого 2021 р.учні групи 2.17 та викладач Маріанна Балущак відвідали Ательє шоколаду Ольги Ялози. Ольга здобувала свої знання в шоколадній академії Рамона Морато (Бельгія), відвідала мастер-класи провідних шоколатьє України.

Візит делегації Міністерства освіти і науки України до Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу

У межах робочої поїздки Львівщиною 26 лютого 2021 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу відвідала делегація.

Цікаві факти та секрети роботи сомельє

23 лютого 2021 року у навчально-практичному центрі інноваційних ресторанних технологій Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася зустріч студентів з професійним кавістом, членом Асоціації сомельє України, Володимиром Павлусівим.

«Брендинг: сутність, зміст та цілі»

16 лютого 2021 року в Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася зустріч з професіоналом своєї справи, підприємницею, випускницею, в минулому викладачкою нашого коледжу Марією Чемеринською. Організаторами зустрічі були викладач Ірина Стасів і голова циклової комісії викладачів та майстрів в.н. ресторанного сервісу Галина Матвєєва.

Конкурс ораторського мистецтва присвячений Міжнародному дню рідної мови та 150- ій річниці від дня народження Лесі Українки «Благословенне слово, що гартує…».

22 лютого, у Львівському професійному коледжі відбувся конкурс ораторського мистецтва присвячений Міжнародному дню рідної мови та 150- ій річниці від дня народження Лесі Українки «Благословенне слово, що гартує…».

«ЇМ У ВІКАХ СУДИЛОСЯ БЕЗСМЕРТЯ …»

15 лютого 2021 р. у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу розпочався Тиждень вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.Цей тиждень в історії нашої країни особливий, ми вшановуємо наших новітніх Героїв – Небесну Сотню. Про її подвиг заради нашого європейського майбутнього, патріотизм, йшла мова на уроці патріотичного виховання «Небесна сотня у наших серцях», у групі 1.35 який провів викладач історії Возняк М. І. Учні групи озвучили слова подяки Героям, під звуки «Пливе кача» вшанували загиблих хвилиною мовчання Воїнів Світла – Небесну Сотню.

«Valentinstag»

Seit dem 15. Jahrhundert ist der 14. Februar in Europa der "Tag der Liebenden". Der Tag wird mit Fruchtbarkeitsritualen und Blumen für den Partner gefeiert. Als "Heiliger der Zärtlichkeit" ist Valentin daher bis heute Schutzpatron der Verliebten und Namensgeber unseres heutigen Valentinstages.

«Життя найбільша цінність»

У лютому 2021року було створено проект: "Життя-найбільша цінність", в межах якого було проведено ряд виховних години з елементами тренінгу на тему "Цінності мого життя"( групи 2.15,2.16, 2.17 та 3.5).

Тренінг «Адаптація молодого фахівця в туристичній фірмі»

17 лютого 2021 року члени циклової комісії - майстри виробничого навчання Піх О.З, Скоропад Н.І., Лагоцька Г.М., Яворська Л.В., разом з учнями групи 1.45 професії « Агент з організації туризму. Адміністратор», були запрошені провідним туроператором України «Відвідай».

Психологічний тренінг «Шлях до себе»

27 січня 2021 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся психологічний тренінг «Шлях до себе», який для педагогів навчального закладу провела методист Тетяна Мельничук.

Тренінг для викладачів на тему: «Робота педагога в умовах змішаного навчання»

21 січня 2021року відбувся тренінг для викладачів на тему: «Робота педагога в умовах змішаного навчання». Під час зустрічі учасники виконували різноманітні інтерактивні вправи зокрема на побудову взаємодії, розвиток креативності та пошук відповідностей.

Готель та ресторан "Діамант" запрошує Вас

Готель та ресторан "Діамант" запрошує гостей та мешканців міста Лева зупинитися у нас під час відпочинку чи ділової зустрічі.

Відкриття Центру професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу

30 грудня 2020 року відбулося відкриття Центру професійної досконалості індустрії гостинності Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (LPCHTRS Centre of Professional (Vocational) Excellence in Hospitality Industry).

Правила поведінки та обмеження які діють у місті Львові

  1. Паління і розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях (Закон України Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального)
  2. Шум з 22:00 до 08:00 (Ухвала сесії ЛМР №3166 від 28.01.2010)
  3. Використання піротехнічних засобів (Ухвала сесії ЛМР №23 від 17.05.2015)
  4. Продаж алкоголю з 22:00 до 10:00 (Ухвала сесії ЛМР №4710 від 11.03.2019)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено