Новини

1 вересня – Перший урок і зустріч з роботодавцями

       1 вересня - особливий день в календарі. Майже кожна сім’я причетна до цієї дати. У ЛПКГТРС викладачі, адміністрація зустрічають першокурсників, щоб прийняти їх у велику студентську родину.  

      Перший урок – хвилюючий, важливий, мотиваційний, бо перше враження залишається назавжди в пам’яті. Молоді люди почувають себе невпевнено,  сором’язливо. Найкращими мотиваторами, спікерами в цьому випадку є люди, які через рік-два будуть запрошувати на роботу вже кваліфікованих працівників на свої підприємства.  

       Перший урок для груп 1.57 та 1.59 провела ціла команда під керівництвом тендітної жінки, мами, кандидата медичних наук, бізнес-вумен, креативної особистості Ольги Мельник, яка увірвалася в ресторанний бізнес й успішно працює на теренах Львівщини. 

        Роман Грималяк – операційний директор сімейного ресторану «Сироварня» та кафе «Місіс Хадсон», а також Гінтс Осіс – бренд-шеф, маркетолог Володимир дали цінні поради для молодих людей, якими навичками має володіти професіонал, як ставити перед собою цілі і досягати їх, яких працівників керівники закладів харчування охоче беруть на роботу… 

       Ця зустріч переросла в екскурсію навчальним закладом для гостей, знайомством з адміністрацією і договором про співпрацю. Колаборація навчального закладу з роботодавцями дає найкращі результати для випускника. 

                                                                                                                                                                       З повагою і вдячністю, класний керівник груп 1.57, 1.59, Ірина Стасів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено