Новини

День відкритих дверей

            28 квітня 2022 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася особлива подія – День відкритих дверей.  

         Наш навчальний заклад знаходиться в тилу, саме тому всі ми – працівники, адміністрація, студенти – працюємо й навчаємось, таким чином підтримуючи нашу Державу і Збройні Сили України. 

         Завершується навчальний рік. Ми з надією і хвилюванням дивимося в майбутнє, сподіваємось, що до нас на навчання прийдуть найкращі випускники 9-11 класів. Наше професійне свято допоможе абітурієнтам прийняти остаточне рішення: «вступати чи ні до обраного освітнього закладу».

         До коледжу завітало більше сотні школярів міста Львова й області разом зі своїми батьками і друзями. Всі з цікавістю оглянули навчальні аудиторії, конференц-зали та актовий зал, кондитерський цех, навчальний ресторан та навчальні лабораторії – кухарські, кондитерські, для офіціантів і барменів. Особливе захоплення викликали лабораторії Навчально-практичного центру інноваційних ресторанних технологій, які були укомплектовані найсучаснішою професійною технікою й обладнанням. Побували також у студентському гуртожитку, побачили на власні очі, в яких умовах проживають наші студенти. Взяли участь у професійних майстер-класах з технології приготування коктейлів та декорування пряників.

         Гостей радо зустрічали студенти й педагоги коледжу на чолі з директором Ганною Балущак, розповідали про навчальний заклад, професії й спеціальності, які можна тут здобути, відповідали на запитання школярів та їхніх батьків про навчальний процес та виробничу практику, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів. 

         У приймальній комісії всі охочі мали гарну нагоду подати заяву для вступу на навчання та одержати детальну інформацію про правила прийому, особливості вступної кампанії у 2022 році.

         Наше професійне свято – День відкритих дверей відвідали: Віра Рогова, заступник Міністра освіти і науки України; Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Іван Пикус, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки ЛОДА; Оксана Рик, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області та ін.

         Тож, запрошуємо випускників 9-х та 11 класів стати студентами Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу й продовжити славні традиції нашого навчального закладу!

         

Тетяна Мельничук, методист коледжу

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено