Новини

День відкритих дверей і виставка кондитерського мистецтва

Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір професії та закладу освіти. Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу 5 березня 2021 року – традиційно напередодні Жіночого свята – запросив школярів та охочих батьків завітати на День відкритих дверей та Виставку кондитерського мистецтва.

На День відкритих дверей завітали учні львівських шкіл №№ 1, 5, 8, 13, 15, 32, 36, 46, 72, 73, 74, 75, 77, 83, 90, 93, 95, багатьох районів та міст Львівської області, а також з Волинської і Рівненської областей.

Наші педагоги й кращі студенти радо зустрічали гостей і розповідали про професії та спеціальності; про умови та матеріально-технічне забезпечення для підготовки висококваліфікованих фахівців сфери послуг; про можливості для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки та ін. Зацікавили абітурієнтів умови стажування в Польщі та інших європейських країнах та продовження навчання за професією в Німеччині.

Гості з захопленням оглянули нові кухарські й кондитерські лабораторії, демонстраційний зал-амфітеатр для проведення презентацій та майстер-класів, а також спеціалізовані лабораторії для офіціантів, барменів, майстрів ресторанного обслуговування й сомельє нового Навчально-практичного центру інноваційних ресторанних технологій. Побували школярі й у новозбудованому готельному комплексі «Діамант», ознайомилися з навчально-матеріальною базою для проведення професійного навчання студентів – майбутніх агентів з організації туризму та готельних працівників.

У приймальній комісії теж кипіла робота, адже в абітурієнтів та їхніх батьків було не тільки багато запитань щодо умов вступу до освітнього закладу, але були школярі, які приїхали до коледжу не лише відвідати професійне свято, а й подати заяву на підготовчі курси для вступу, другий тур яких розпочинає роботу вже 26 березня 2021 р.

Кульмінацією свята стала Виставка кондитерського мистецтва, адже гості мали можливість не лише побачити вишукані торти й тістечка, спостерігати за вправними рухами студентів коледжу, які декорували пряники й виготовляли квіти для оформлення тортів, а могли продегустувати кондитерські смаколики за горнятком запашної кави у студентському кафе й придбати їх для солодкого подарунка своїй мамі чи бабусі.

Запрошуємо учнів 9-11 класів зробити свідомий й успішний вибір майбутньої професії і стати студентами Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу!

Мельничук Т.П., методист

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено