Новини

Ганна БАЛУЩАК - Заслужений працівник освіти України! Вітаємо!

             Щиро вітаємо Ганну Федорівну БАЛУЩАК з нагоди відзначення державною нагородою – Заслужений працівник освіти України! Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо освітнього закладу та України! 

Указ Президента України від 01 жовтня 2021р. № 496/2021  

https://www.president.gov.ua/documents/4962021-40233?fbclid=IwAR2aBWxm2RbUwjNWgxfl8y-J9zmSKQ9h4Ye3PmrPwwe9VQ-qahDXrd_fK2U

              БАЛУЩАК ГАННА ФЕДОРІВНА розпочала трудову діяльність із серпня 1973 року майстром виробничого навчання у СПТУ № 27 м. Львова. З 1977 року переведена на посаду старшого майстра, з 1996 року – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

           У липні 2003 року призначена на посаду директора Львівського вищого професійного училища  ресторанного сервісу та туризму.

          Вимогливий і відповідальний керівник, умілий педагог. Знана в системі 

професійно-технічної освіти України як людина виняткової працездатності, прогресивних поглядів, талановитий організатор, яка впроваджує в навчально-виховний процес інноваційні технології теоретичного та професійного навчання.

          Директор коледжу Балущак Г.Ф. залучає роботодавців міста Львова й області до участі в Консультативних радах для вирішення проблем навчально-виробничого процесу, внесення коректив у навчальні програми для наближення випускників до вимог ринку праці. Львівський професійний коледж, який очолює Балущак Г.Ф., є навчальним закладом сталого розвитку, основною візією якого є формування інноваційного, конкурентоспроможного фахівця сфери готельно-туристичної та ресторанної сфери на вітчизняному та міжнародному ринках.

         Рушійною силою є прагнення увійти до загальноєвропейського освітнього простору, тому міжнародні проекти є невід’ємною частиною життя навчального закладу (українсько-канадський «Навички для працевлаштування» (2012-2016), українсько-польський «Перспективна молодь – на ринку праці» (2015-2017), українсько-німецький проект від Фонду Рогуша «Успіх можна спланувати!» (2012-2019), українсько-латвійський проект з культурно-освітнього обміну (2017-2018), українсько-німецький проект щодо навчання та стажування учнів коледжу на підприємствах та в освітніх закладах Федеративної землі Тюрингія за сприяння Торгово-промислової палати м. Ерфурта (IHK, Industrie-und Handelskammer Erfurt (з 2018 р.)).

        За результатами анкетування й самооцінки Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу був номінований у Центр передового досвіду й увійшов до мережі ETF (European Training Foundation) – міжнародної мережі центрів професійної досконалості.

         Балущак Г.Ф. організувала колектив на створення потужної навчально-методичної, практичної та матеріально-технічної бази для підготовки спеціалістів торговельно-кулінарного та готельно-туристичного профілів. Львівський професійний коледж належить до кращих навчальних закладів системи професійної (професійно-технічної) освіти України.

         У грудні 2020 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу відкрив два навчально-практичних центри - Навчально-практичний центр готельного комплексу «Діамант» та Навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій. Основна мета центрів – здійснення практичної підготовки та цілісного розвитку здобувачів освіти, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, навчання впродовж життя, незалежне оцінювання кваліфікацій та визнання підтвердження результатів неформального навчання з використанням прийомів діджиталізації освіти, високотехнологічного матеріального забезпечення та новітніх технологій у сфері індустрії гостинності.         

        Педагогічний колектив активно вивчає й впроваджує освітній та професійний досвід, тому співпрацює з багатьма навчальними закладами Європи й Канади, є членом професійних асоціацій: Європейської асоціації готельно-туристичних шкіл, Асоціації кулінарів України, бере участь у міжнародних фахових конкурсах (Кулінарний конкурс від Європейської асоціації готельно-туристичних шкіл, м. Лондон, жовтень 2016 р.; Міжнародний конкурс молодих кулінарів «More than cheese», м. Рига, квітень 2017 р.).

        Директор Балущак Г.Ф. особисто бере активну участь в оновленні змісту освіти, є автором навчального посібника (Балущак Г.Ф, Мар’єнко Т.М., Хромей Г.В. Навички для кар’єри: навч. посіб. – Івано-Франківськ, 2015) та багатьох науково-методичних статей:

1. Практична підготовка фахівців туризму в контексті вимог європейського ринку праці // Туристична освіта в Україні: проблеми і перспективи: зб. наук. праць Міжнародної науково-практичної конференції. – Вип. 2. – Львів, 2010.

2. Техніко-технологічні зміни і їх вплив на навчально-виховний процесу у вищому професійному закладі сфери обслуговування // Проблеми професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників у ПТНЗ. Матеріали Звітної науково-практичної конференції. – Львів, 2015.

3. На шляху проесійного зростання. Львівському ВПУ ресторанного сервісу та туризму – 60! // У журн.: Професійно-технічна освіта. – 2010. – № 3.

       Учні коледжу активно беруть участь в обласних та Всеукраїнських етапах професійних та творчих конкурсів, де систематично посідають призові місця. 

       У коледжі на високому рівні організовано навчально-виховний процес, виробничу діяльність. Сервісне обслуговування, організоване колективом коледжу, - на рівні європейських стандартів. Саме тому учні обслуговують прийоми офіційних делегацій, фуршети, банкети. 

          Навчальний заклад співпрацює з кращими готельно-ресторанними та туристичними комплексами України, Польщі, Франції, Німеччини з метою стажування учнів під час виробничої практики.

           У коледжі навчається понад 1000 учнів. Регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів систематично виконується понад 100%. Всі випускники коледжу працевлаштовані або продовжують навчання у вищих навчальних закладах.   

          Балущак Г.Ф. – Відмінник освіти України (1999), нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2004), Почесною грамотою Львівської облдержадміністрації (2004), Нагрудним знаком «А.С. Макаренка» (2006), Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України (2014), премією Верховної Ради України (2015).

         

Від імені колективу Львівського професійного коледжу, 

з великою повагою й пошаною, 

Тетяна Мельничук, методист

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено