Новини

Львівський професійний коледж на профорієнтаційному фестивалі Місто професій

        11 вересня 2021 року студенти та педагоги Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу взяли участь у профорієнтаційному дитячому фестивалі Місто професій, яке відбулося у центрі міста, у парку імені Івана Франка.

          При вході кожна дитина отримувала паспорт.

          Мета проекту – щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією презентували свою організацію!

          На розміщених в парку локаціях були представлені професії від державних структур та бізнесу. Діти після короткого майстер-класу «влаштовувались на роботу» та знайомилися ближче з професією. В паспорті представник професії робив помітку, що дитина освоїла професію.

           Батьки мали можливість поспілкуватись з представниками компаній та більше дізнатись про організації, що стали партнерами проекту.

          Серед представлених професій – професії сфери послуг, які презентували студенти Львівського професійного коледжу: кухар, кондитер, офіціант, бармен, майстер ресторанного обслуговування, адміністратор, майстер готельного обслуговування, агент з організації туризму.

           Особливе зацікавлення викликали ексклюзивні кондитерські вироби та кулінарні майстер-класи, які для всіх охочих провели наші педагоги. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено