Новини

Продовжуємо українсько-німецьку співпрацю!

       6 вересня 2021 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулась чергова зустріч у межах співпраці між навчальним закладом та Торгово-промисловою палатою міста Ерфурта (IHK Erfurt) на предмет навчання та стажування наших студентів та випускників в навчальних закладах готельно-ресторанного сервісу федеративної землі Тюрингія.

           Про співпрацю розповів Денис Невінський, директор Німецько-українського освітнього центру (Deutsch-Ukrainisches Bildungszentrum), та викладач німецької мови коледжу Богдан Ковальчук.

           На зустрічі Богдан Ковальчук також представив новий німецько-український проект щодо співпраці коледжу з готельно-ресторанними закладами міста Ганновера федеративної землі Нижня Саксонія (Niedersachsen).

         В умовах інтеграції нашої країни до європейської спільноти такі проекти дають можливість нашим студентам та випускникам здобути неоціненний практичний досвід, а також продовжити навчання в Європі, що дасть змогу бути фаховими та конкурентними працівниками в галузі гостинності в Україні та за її межами. 

Богдан Ковальчук, викладач німецької мовиКОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено