Новини

Списки студентів 1 курсу СПТУ (після 9 класу)!

Група 1.46

Кухар. Кондитер

1.  Агібалов Анатолій Павлович   
2.  Андрусейко Марія Андріївна   
3.  Атарщіков Матвій Олександрович   
4.  Вачко Дарина Андріївна   
5.  Гомеля Христина Сергіївна   
6.  Гункіна-Шута Анна Олегівна   
7.  Коваль Іван Васильович   
8.  Кочерган Марта Олегівна   
9.  Курніцька Христина Василівна   
10.  Лелюх Данило Сергійович   
11.  Мандрик Марія Миколаївна   
12.  Матвійчук Марія Миколаївна   
13.  Медвідь Захар Володимирович   
14.  Мельник Софія Володимирівна   
15.  Морпак Христина Петрівна   
16.  Наконечна Андріана Романівна   
17.  Наурзгалієва Вікторія Русланівна   
18.  Огниста Ірина Михайлівна   
19.  Плонка Дмитро Володимирович    
20.  Процайло Ангеліна Костянтинівна   
21.  Рапута Анна Андріївна   
22.  Сновидович Роксоляна Олегівна   
23.  Сокальчук Юлія Романівна   
24.  Солошенков Ростислав Іванович   
25.  Струк Анна Іванівна   
26.  Хмарик Христина Ігорівна   
27.  Шавров Любомир Сергійович   
28.  Шевчик Христина Володимирівна  

Класний керівник – Іваненко Ольга Ігорівна


Група 1.47

Кухар. Кондитер

1.  Бойчук Михаїла Михайлівна   
2.  Венчур Марія Володимирівна   
3.  Залицяйло Анна Тарасівна   
4.  Зелез Андріана Іванівна   
5.  Ільків Денис Володимирович   
6.  Калинка Владислава Романівна    
7.  Качмар Вікторія Ярославівна   
8.  Климів Діана Петрівна   
9.  Ковальчук Владислав Ігорович   
10.  Кравецька Софія Михайлівна   
11.  Курнат Адам Романович   
12.  Лепа Анатолій Олександрович   
13.  Линда Павло Степанович   
14.  Микитів Софія Дмитрівна   
15.  Наконечна Христина Богданівна   
16.  Партика Вікторія Володимирівна   
17.  Петрашкевич Софія Петрівна   
18.  Підзариста Лілія Дем’янівна   
19.  Піневзі Олександр Олександрович   
20.  Поліщук Діана Ігорівна   
21.  Попович Тетяна Володимирівна   
22.  Севера Ірина Степанівна   
23.  Севера Тетяна Степанівна   
24.  Сидяк Тетяна Ігорівна   
25.  Скоропанюк Вікторія Ігорівна   
26.  Смага Наталія Ігорівна   
27.  Шашкевич Максим Романович   
28.  Яхимець Богдан Іванович  

Класний керівник – Павлюк Наталія Степанівна


Група 1.48

Кухар. Кондитер

1.  Багнюк Тарас Олександрович   
2.  Бекаш Вікторія Тарасівна   
3.  Ворохта Каріна Віталіївна   
4.  Геба Олександр Миколайович   
5.  Гладан Василина Андріївна   
6.  Гук Павло Романович   
7.  Гулько Марія Максимівна   
8.  Гунят Станіслав Олегович   
9.  Гушуляк Анна Миколаївна   
10.  Дудик Ірина Русланівна   
11.  Жигайло Єлизавета Юріївна   
12.  Зімбіцький Максим-Тигран Олегович    
13.  Зорівчак Аліна Василівна   
14.  Ільєнко Тарас Павлович   
15.  Ільчук Олександр Русланович   
16.  Клачук Мар’яна Олександрівна    
17.  Кнап Вероніка Михайлівна   
18.  Коваль Богдан-Юрій Сергійович   
19.  Постолюк Софія Ігорівна   
20.  Ростовщикова Софія Ярославівна   
21.  Сивохіп Єлизавета Олександрівна    
22.  Сидоренко Христина Олексіївна   
23.  Склим Юрій Андрійович   
24.  Стебівка Христина Петрівна   
25.  Тхір Діана Вікторівна   
26.  Черняк Ірина Андріївна  

Класний керівник – Хлопко Оксана Миколаївна


Група 1.49

Кухар. Кондитер

1.  Аблієва Софія Ельчин кізи   
2.  Біль Роман Васильович   
3.  Величко Антон Богданович   
4.  Гавло Катерина Олегівна   
5.  Гук Юліана Миколаївна   
6.  Дубчак Наталія Анатоліївна   
7.  Дунець Ярослав Ігорович   
8.  Дячок Ангеліна Іванівна   
9.  Жох Олеся Іванівна   
10.  Залізна Анастасія Андріївна   
11.  Ільницька Ірина-Марія Іванівна   
12.  Ірочко Анастасія Ігорівна   
13.  Кашинський Павло Тарасович   
14.  Коломійчук Ірина Юріївна   
15.  Лішка Евжен   
16.  Марків Юлія Андріївна   
17.  Мигаль Юрій Тарасович   
18.  Музичак Марія Сергіївна   
19.  Незнановська Юлія Ярославівна   
20.  Осітковська Анастасія Олександрівна   
21.  Павлишин Микола Андрійович   
22.  Прус Соломія Олегівна   
23.  Прус Софія Олегівна   
24.  Сабов Галина Йосипівна   
25.  Скомороха Діана Ігорівна   
26.  Тихоліз Софія Сергіївна  

Класний керівник – Возняк Микола Іванович

Група 1.50

Кухар. Офіціант

1.  Букартик Ігор-Маркіян Іванович   
2.  Васина Анастасія Олегівна   
3.  Вашкевич Степан Ігорович   
4.  Горбенко Богдан Ігорович   
5.  Гула Дем’ян Романович   
6.  Домбровський Остап Борисович   
7.  Іванець Вікторія Володимирівна   
8.  Іванчак Світлана Михайлівна   
9.  Іванюра Андрій Андрійович   
10.  Кальмук Соломія Віталіївна   
11.  Крупач Богдан Миколайович   
12.  Ладичко Софія Богданівна   
13.  Лобик Даниїл Васильович   
14.  Матущак Крістіан Романович   
15.  Моружко Максим Вікторович   
16.  Олексюк Василь Олександрович   
17.  Павелко Орест Ігорович   
18.  Павлюк Вікторія Тарасівна   
19.  Панас Анна Петрівна   
20.  Пилип Роксолана Олегівна   
21.  Писанський Назар Євгенійович   
22.  Підгурський Володимир Остапович   
23.  Придиба Роман Андрійович   
24.  Путила Василь Михайлович   
25.  Рекша Денис Тарасович   
26.  Романець Юлія Андріївна   
27.  Солук Захар Ярославович   
28.  Уставицька Вікторія Юріївна   
29.  Ханас Назар Васильович   
30.  Царик Петро Васильович   
31.  Шпинда Юлія Андріївна   
32.  Ющук Василь Олександрович   
33.  Ярміцький Олег Віталійович
  
Класний керівник – Скріль Ірина Валентинівна

Група 1.51

Майстер готельного обслуговування      

1.  Бурдейна Тетяна Олександрівна   
2.  Васюта Роксолана Русланівна    
3.  Війтів Софія Василівна   
4.  Гембець Михайліна Володимирівна   
5.  Герасимчук Мар’яна Анатоліївна   
6.  Герета Катерина Симонівна   
7.  Голод Софія Мирославівна   
8.  Гринчишин Максим Олегович   
9.  Іванова Анастасія Віталіївна   
10.  Капелюх Ольга Михайлівна   
11.  Коваль Аліса Євгенівна   
12.  Ковальчин Оксана Михайлівна   
13.  Колодій Олеся Василівна   
14.  Кріль Марія Євгенівна   
15.  Легка Марта Тарасівна   
16.  Леміх Роксолана Ярославівна   
17.  Луцишин Анна Павлівна   
18.  Масляник Тетяна Василівна   
19.  Мисяк Ольга Орестівна   
20.  Павлусь Марта Павлівна   
21.  Пастущак Анастасія Юріївна   
22.  Петуля Софія Романівна   
23.  Пилипенко Христина Юріївна   
24.  Радейко Іванна Володимирівна   
25.  Самофалова Єлизавета-Надія Іванівна   
26.  Сулима Юлія Михайлівна   
27.  Турчин Соломія Олексіївна   
28.  Шмілик Катерина-Віра Петрівна  

Класний керівник – Дупелич Катерина Василівна


Група 1.52

Майстер готельного обслуговування    

1.  Атаманчук Юлія Сергіївна   
2.  Васьків Ольга Ігорівна   
3.  Гаврилюк-Шира Лідія Тарасівна    
4.  Гладій Тетяна Петрівна   
5.  Жбадинська Наталія Миронівна   
6.  Зуб Ольга Богданівна   
7.  Кіцак Соломія Тарасівна   
8.  Ковальська Вероніка Володимирівна   
9.  Когут Віта Олегівна   
10.  Когут Тетяна Олегівна   
11.  Колос Вікторія Миколаївна   
12.  Копусь Марія Сергіївна   
13.  Кравець Анастасія Зорянівна   
14.  Крива Діана Романівна   
15.  Кушнір Марія Павлівна   
16.  Лучишин Вероніка Іванівна    
17.  Мних Катерина Романівна   
18.  Олійник Яна-Анастасія Ігорівна   
19.  Півень Марія Миколаївна   
20.  Поврозник Лілія Борисівна   
21.  Приступа Анастасія Ярославівна   
22.  Салило Юлія Павлівна   
23.  Толмачова Єлизавета Володимирівна   
24.  Труш Анастасія Володимирівна   
25.  Цовта Тетяна    

Класний керівник – Бакушевич Катерина Любомирівна






КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено