Новини

Тиха акція «Ангели пам’яті»

       18 лютого студенти групи 3.18 під керівництвом викладача історії Валігун О. В. долучилися до тихої акції «Ангели пам’яті» на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні.

      Під час екскурсії студенти дізналися про концепцію та символізм першого в Україні меморіалу, який був зведений для вшанування Героїв Небесної Сотні. Обговорили про передумови і причини Революції Гідності, згадали головні події нашої незабутньої вогняної зими та детальніше зупиниться на постатях Героїв Небесної Сотні, передусім з Львівщини. 

        На завершення екскурсії студенти поспілкувалися про важливі моменти, поміркували про результати і висновки, які кожен виніс з Революції Гідності.

      Також у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

        Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

      Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ушануємо хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено