Новини

У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відзначили День єдності!

У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відзначили День єдності! 

Цього дня ми українці піднімаємо національні прапори, одягаємо синьо-жовті стрічки та показуємо всьому світу свою  єдність. Це нове свято нашої країни, яке символізує те, що ми всі – це один народ і жодні загрози не зможуть розділити нас.

Ранком студентське самоврядування організувало патріотичний   флеш-моб –привітали викладачів та студентів з національним святом.   Побажали кожному зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм. 

15-16 лютого адміністрація коледжу та педагогічний колектив провів роз’яснювальну роботу  з  медіаграмотності щодо питань протидії гібридним загрозам та інформаціно-пропагандистському впливові. 

З метою консолідації суспільства навколо  територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України 16 лютого 2021 р. викладачем історії Валігун О.В. був організований Брейн-ринг на тему: «Уроки української революції та єднання». 

Історичний брейн-ринг пройшов під гаслом: «В ЄДНОСТІ СИЛА!»

У брейн-рингу змагалися 2 команди: «Патріоти – 1.51» та «Націоналісти – 1.52». Кожна команда представила свою назву та  девіз. Далі відбувалося змагання між командами, де учасники по черзі відповідали на поставлені запитання патріотичного змісту. Учасники  продемонстрували: вміння працювати у команді та методом «мозкового штурму» приймати колективне рішення при вирішенні компетентнісно орієнтованих завдань; володіння на високому рівні історичною термінологією; прагнення до пошуку креативного вирішення практичних завдань; навички критичного мислення; здатність креативно мислити та презентувати власний досвід. Особливо цікавим та зворушливим виявився конкурс «Битва команд». Під час конкурсу студенти продемонстрували власний патріотизм, історичну обізнаність та  емоційну виразність мовлення.

Результатом участі в історичному брейн-рингу була спільна перемога та нагорода учасників грамотами. 

Студенти ще раз переконалися, що сила у єдності – є ще більш актуальною саме зараз: коли ми захищаємо і відстоюємо своє бажання і право бути істинно «свобідною» і незалежною державою, а також будувати європейську вільну Україну.

Ми віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню улюбленої країни. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію. Зі святом, нас українці!

.


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено