Новини

Урок з виробничого навчання «Мінімальне сервірування столу до сніданку»

       17 лютого 2022р у Лабораторно-практичному центрі інноваційних технологій в сфері ресторанного сервісу Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу проведено урок з виробничого навчання «Мінімальне сервірування столу до сніданку». Майстер в/н Матвєєва Галина, група 1.58 професії «Офіціант. Адміністратор (господар) залу.

       На сьогодні дана професія є однією з найпопулярніших. Вона надзвичайно складна, але дуже цікава.

       Від якості обслуговування відвідувачів, залежить, чи завітає відвідувач у цей заклад харчування наступного разу, повертатиметься сюди постійно, або забуде про його існування.

       Учні/учениці на уроці мали змогу практично з’ясувати, що для ранкової трапези важливо правильно оформити подачу страви і красиво сервірувати стіл, так як ці нюанси є важливими психологічними чинниками, які задають початок цілого дня для відвідувачів готельно-ресторанних комплексів.

       Також, на уроці відпрацьовували основні правила попереднього сервірування столу; виховували культуру і бережливе ставлення до посуду та білизни; розвивали пам'ять, уяву.  

        Сервірування столу виконується з метою продемонструвати гостеві, що його в ресторані чекають. Сервіровані столи є прекрасним доповненням до інтер'єру і створюють враження затишку та комфорту.

Ірина Кондратюк 

голова циклової комісії 

викладачів та майстрів 

виробничого навчання 

ресторанного сервісу


 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено