Новини

Всеукраїнський тиждень професійної освіти у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу

       Вже протягом двох днів у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу жваво, цікаво та інформативно проходять події з нагоди Всеукраїнського тижня професійної освіти. 

    Розпочали з прем’єри Гімну Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, а продовжуємо різноманітними професійними майстерками, гостьовими заняттями на виробництві, воркшопами та тренінгами. А саме:

  • Майстер класи та зустрічі фахівців барної справи за участі старшого майстра Оксани Голяк та викладача професійної підготовки Марії Чемеринської
  • Практична майстерня Ольги Сухарини, викладача професійно-теоретичної підготовки технологічного профілю, старшого майстра, з учнями професії "Кондитер". 
  • Тема заняття "Бісквітне тісто та різновиди виробів із нього. Вироби з білково-повітряного тіста" та «Смаколики з пісочного тіста з вітамінними додатками».
  • Семінар-практикум з розвитку професійних компетентностей з ресторанного від майстрів виробничого навчання Галини Глод, Галини Матвєєвої, Марії Мандзяк та Ірини Скріль, викладача англійської мови за професійним спрямуванням.
  • Запуск проєкту «Soft skills та професіонали майбутнього» за участі творчої групи педагогічного колективу Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. В процесі роботи учасники події працювали використовуючи метод карт емпатії над створенням образу студента певної спеціальності та сформували відповідно навчальні програми з конкретним набором компетентностей, якими повинні володіти фахівці майбутнього.

       Також відбуваються дві професійні події до яких можна долучитися онлайн. Детальніше за посиланням https://lpcollege.com.ua/news/onlay-mayster-klasy-u-lvivskomu-profesiynomu-koledzhi-gotelno-turystychnogo-ta-restorannogo-servisk

І це ще не все, слідкуйте за нами і #Все буде ПТО

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2022 Всі права захищено