Новини

Випускники Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу – найкращі фахівці своєї справи!

      Випускник коледжу Максим Прихідько здобув перемогу на престижному кулінарному конкурсі "Bocuse d'Or Україна". Він представлятиме нашу країну на європейському фіналі у Будапешті.

            У Києві 11 жовтня відбувся фінал конкурсу "Bocuse d'Or Україна". Шеф-кухарі з різних регіонів України виконували завдання – приготувати 12 порцій м'ясної та рибної страви за 5 годин і 35 хвилин.

            У конкурсі переміг львівський шеф-кухар Максим Прихідько. Він виступав разом зі своїм помічником Василем Фисюком. Переможець представлятиме Україну на європейському фіналі конкурсу у Будапешті, який відбудеться у березні 2022 року.

             Максим Прихідько є засновником Experimental restaurant та шеф-кухарем гастрономічного простору Pro100 HUB. Він – член асоціацій шеф-кухарів України та "Західна Шеф Група", а також Клубу Галицької Кухні. Останні 2 роки Прихідько вивчає українську традиційну кухню. Стаж роботи–9 років.

Коротко про конкурс Bocuse d'Or

  • Цьогоріч в Україні вперше відбувся конкурс, на якому обрали кандидата, що представлятиме країну на Bocuse d'Or Europe Final 2022.
  • Bocuse d'Or – це престижний міжнародний конкурс шеф-кухарів, у якому змагаються представники приблизно 70 країн.
  • Існує 4 континентальні відбіркові змагання – "Bocuse d'Or Європа", "Bocuse d'Or Північна та Південна Америка", "Bocuse d'Or Азіатсько-Тихоокеанський регіон", "Bocuse d'Or Африка".
  • Мета континентальних відбіркових турнірів — визначити 24 шеф-кухарів, які представлятимуть свою країну та просуватимуть її кулінарні традиції у великому фіналі конкурсу. Його проводять у французькому місті Ліон.

                                                                                               За матеріалами https://24tv.ua/lviv/lvivskiy-shef-kuhar-predstavit-ukrayinu-mizhnarodnomu-novini-lviv_n1767231КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено