Новини

«Життя найбільша цінність»

У лютому 2021року було створено проект: "Життя-найбільша цінність", в межах якого було проведено ряд виховних години з елементами тренінгу на тему "Цінності мого життя"( групи 2.15,2.16, 2.17 та 3.5).

Студенти активно працювали,жваво обговорювали афоризми про важливість життя та щастя, створювали ментальні мапи цінностей!

Проаналізувавши роботи,можна виділити ключові цінності молоді:

  • Сім'я, друзі
  • Здоровий спосіб життя
  • Саморозвиток
  • Матеріальні цінності

Також на зустріч з студентами була запрошена інспектор відділу зв'язків з громадськістю спецпідрозділу "ТОР" Анна Ганнущак.Під час події студенти мали нагоду побачити основні лайф-хаки власної самооборони та почути про адміністративну, кримінальну відповідальність підлітків.

А представник соціальної служби від Львівської міської ради Тиндиківська Марія Михайлівна ознайомила студентів щодо кримінальної відповідальності підлітків. Під час зустрічі студенти групи 1.34 мали нагоду почути про відповідальність за правопорушення, переглянути короткоментражний документальний фільм про "Життя юнаків у виховній колонії". Дане відео мотивує цінувати кожну мить життя та наштовхує проаналізувати коло свого товариства.

Висловлюємо свою подяку та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Залишається,тепер лише впевнено крокувати до поставлених цілей!

Ольга Федькович, соціальний педагог

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2021 Всі права захищено