ЗНО

З якими новаціями зустрінуться випускники та абітурієнти 2021?

Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести не більш як із п’яти предметів: українська мова і література, українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.

Як відомо, результати чотирьох із числа обраних предметів є обов’язковими для зарахування як результати державної підсумкової атестації для здобувачів повної загальної середньої освіти закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти.Отож, що ж обрати абітурієнту-випускнику?

1. Українська мова і література

 • Отримають результат з української мови - 1-12 балів для ДПА
 • Отримають результат з української мови і літератури та української мови - 100-200 балів для вступу

Українська мова

 • Отримають результат з української мови - 1-12 балів для ДПА
 • Отримають результат з української мови- 100-200 балів для вступу

2. Другим обов’язковим предметом для здобувачів повної загальної середньої освіти є математика.

 • Математика (рівень стандарту). Результат за шкалою 1-12 балів для ДПА
 • Математика ( профільний рівень). Результат за шкалою 1-12 балів для ДПА. Результат за шкалою 100 -200 балів для вступу

3. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова.

Учням, слухачам (студентам), які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

 • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;
 • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту (за винятком завдань №33-38,44-48).

Учасники ЗНО, які оберуть історію України як ДПА, здаватимуть тест за період ХХ початок ХХІ століття і будуть оцінені за шкалою 1-12 балів. Результат усієї сертифікаційної роботи буде оцінено за шкалою 100-200 балів для вступу

4. Четвертий предмет кожен обиратиме з переліку пропонованих предметів ЗНО.

ЛРЦОЯО запрошує відвідати сайт www.lv.testportal.gov.ua, ознайомитись з демонстраційними версіями сертифікаційних робіт з математики, української мови, української мови і літературита скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2021.

Додаткова інформація: www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

Що очікувати абітурієнтам у 2021

 1. Реєстрація на ЗНО з 01 лютого до 05 березня 2021 р.
  • основна сесія з 21 травня до 15 червня 2021 р.
  • додаткова сесія – 29 червня до 16 липня 2021 р.
 2. Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку :українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
 3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із п’яти предметів.
 4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів: української мови,математики, іноземної мовиабо історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та четвертогопредмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освітиу 2021 році зараховуватимутьяк результати державної підсумкової атестації (ДПА).
 5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України,математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені мовами нацменшин: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
 6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років (у різних комбінаціях)(р. VIIУмов прийому).
 7. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).
 8. Обмежено до 30 кількість заяв, які абітурієнти можуть подавати на навчання на контракт.
 9. Єдиний вступний іспит (ЄВІ)з іноземної мови для вступу на магістратуру буде обов’язковим для усіх спеціальностей (р.VII Умови прийому).
 10. Результати ЄВІ будуть дійсними за 2020 та 2021 роки.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2021 року та пройти онлайн тестування тощо.

Додаткова інформація:

 • www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;
 • www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;
 • 0322422660 - гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

79060, м. Львів,
вул. Івана Пулюя 36

тел. +38 (032) 234-26-91
факс: +38 (032) 234-26-91

email: lvivpk_gtrs@ukr.net

Ми в соціальних мережах

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
© 2010 - 2024 Всі права захищено